Priznanje perspektivnom sportašu

Moj sportski život

Emanuel Pavlović

Nadam se da ću sudjelovati na još puno natjecanja i da ću osvojiti još puno medalja. Ovo mi je priznanje poticaj da budem još boli i uspješniji.

Zovem se Emanuel Pavlovic i imam 12 godina. Član sam Kajak kanu-kluba Marsonia. Treniram već dvije godine. Moj se trener  zove Zdenko Jambrešić. Moje prvo natjecanje bilo je u Petrinji gdje nisam ostvario neki zavidni rezultat. Nakon toga imao sam puno natjecanje. U nekima sam osvojio medalju, a u nekima nisam. Natječem se u  kajaku jednosjedu (K-1), kajaku dvosjedu (K-2) i kajaku četvercu (K-4). Prošle godine bio sam na državnom natjecanju  koje je održano od 31.8. do 2.9. 2018. u Zagrebu gdje sam osvojio 3. mjesto u  četvercu u kategoriji kadeta. To natjecanje traje tri dana. Kampiramo na jezeru Jarunu u  šatorima. Osim natjecanja, družimo se, upoznajemo nove prijatelje iz cijele Hrvatske, roštiljamo, igramo se. Nadam se da ću sudjelovati na još puno takvih natjecanja i da ću osvojiti još puno medalja. Svake godine Zajednica sportskih udruga i saveza Brodsko-posavske županije dodjeljuje priznanja mladim darovitim sportašima u cijeloj Županiji. Ove sam godine 28. siječnja i ja primio jedno takvo priznanje koje mi daje poticaj da budem još bolji i uspješniji.